...

19 kanapé és fotel

Az ázsiai eredetű, kényelmes kanapék a nyugati enteriőrök állandó tartozékává váltak. Itt európai funkcionalitásra és sokoldalúságra tettek szert anélkül, hogy elvesztették volna eredeti rendeltetésüket.

Keleti kényelem, európai design

A kanapé és a kanapéágy különböző jelentéssel bír. Kanapé – Széles kanapé, amelynek háttámlája és karfája azonos magasságú. A kanapé az Oszmán Birodalomból került Európába. A kanapék Perzsiából származnak. Couch- ez egy széles, alacsony kanapé háttámla nélkül. E két fogalom közös jellemzője a céljuk egy egész napos pihenés. Az európai kanapé és dívány különbözik keleti előképeiktől. A kanapé lehet alacsony háttámlával és karfákkal az egyik vagy mindkét oldalon. A kanapé karfái alacsonyabbak lehetnek, mint a háttámla, vagy akár hiányozhatnak is.

Modern kanapék Kényelmi funkciók egész sora: dönthető karfák, dönthető háttámla, csúszó modulok, kivehető párnák. Szilárd vázzal, az ülésen habszivacs párnázással és rugalmas pántokkal rendelkeznek, amelyek rugalmassá teszik őket.

A kanapé ideális a nappali lazításhoz Ülve, fekve, félig fekve, párnán pihenve. A modern kanapé, amely az alapvető tervezési jellemzőket örökölte őseitől, modern kialakításának köszönhetően könnyen illeszkedik bármely európai enteriőrbe.

Érezze a gyártók által takhta vagy kanapéként pozícionált kanapék vonzerejét, vizsgálja meg fotóválasztékunkat.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Viktor Simon

    Miért van szükség 19 kanapéra és fotelra egyetlen helyiségben? Ez valamilyen nagy eseményre vagy találkozóra való felkészülés része, vagy egyszerűen csak sok a vendég? Kíváncsi vagyok, hogy miért van ennyi ülőhely és milyen céllal rendelkeztek ilyen sok bútorral.

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása