...

42 rózsaszín fotel

Ha azt szeretné, hogy a belső tér drámai és elegáns legyen, néha elég egyetlen részlet. Ez akár egy rózsaszín fotel is lehet.

  • a 42

A rózsaszín minden árnyalata

A monokróm, unalmas belső tér azonnal átalakul és elveszíti primitívségét, ha élénk színű akcentust kap. «Az összetevő", amivel meghívjuk Önt, hogy olvassa el a túlságosan szigorú, személyiséghiányos foteleket, és nem csak egy érdekes, kifejező modell, hanem egy rózsaszínű fotel Mert a rózsaszín mindig felemelő.

Tegye a hálószobában az öltözőasztal elé, a nappaliban a kandalló elé vagy a könyvtárban a dohányzóasztal mellé. A halvány rózsaszín, szürke-rózsaszín, padlizsán, bogyó árnyalatú kárpitozású karosszék stílusos dekoratív akcentus lesz a belső térben. És hogy ez egy modern vagy egy klasszikus modell lesz-e? te döntesz.

Klasszikus, elegáns karosszék magas, "füles" háttámlával és kemény karfákkal, egy XVI. Lajos stílusú, esztergált fakerettel ellátott kárpitozott szék, aranyozott barokk faragványokkal, díszgombokkal, bútorszögfejes szegélyekkel, bojtokkal díszített gyönyörű karosszékek, bársony, vászon, zsákvászon és bőr kárpitozással.

Azok számára, akik ügyelnek lakótérük ergonómiájára, egy modern, alacsony háttámlájú fotel a megfelelő választás. Karcsú lábakkal vagy forgó talppal rendelkezik, és nem deformálódó poliészterszállal, tollal van töltve, ülőlapja és háttámlája pedig rugalmas pántokból készült.

A nyitott verandán elhelyezhet egy fényes lakkozással borított, hőre lágyuló műanyagból készült rózsaszín karosszéket vagy egy valódi bőrrel borított fémkeretes karosszéket.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Gergő Simon

    Sajnálom, hogy nem értem pontosan, mit jelent a „42 rózsaszín fotel”. Lehet, hogy valami specifikus vagy szimbolikus utalás? Elmagyaráznád, hogy miről van szó?

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása