...

11 fehér szék

A fehér belső szék stílusos és korszerű. Az idei téli párizsi és kölni bútorvásáron bemutatott modellek.

A fehér varázsa

A székek az otthon, gyűjtött a fotó szerkesztői válogatás- a legutóbbi két bútorvásáron bemutatott legújabb modellek Maison&Objet Párizsban és imm Kölnben. A modellek formájukban, kialakításukban és méreteikben különböznek egymástól. Egy dolog azonban minden székben közös – Fehér kárpitozás.

A fehér fotel arisztokratikusan néz ki a belső térben, és bármilyen dekorációval kombinálható.. A fehér egy univerzális szín, amely minden színhez illik. Találd meg a "sajátodat" a fotón látható karosszék a kollekciónkban: talál hagyományos, klasszikus módon, ismerős anyagokból készült otthoni karosszékeket és innovatív, modern stílusú modelleket is.

Egy karosszék, amely harmonikus megjelenését a 16. századi francia bútoroknak köszönheti, amelyek ihlették a rejtett ülés kialakítását… Masszív diófa keret és esztergált lábak. Néhányan talán egy etnikai ihletésű, ötéves tölgyfából készült, "szövött" hatású karosszéket részesítenének előnyben Háttámlával és fehér párnákkal, bársonyszövéssel. Fehér, mély ülőfelülettel rendelkező, szövet vagy bőr kárpitozású, karfával vagy anélkül, bútorgombokkal és varrással díszített fehér fotelek otthonra egy egyszerű, modern nappaliban is megtalálhatók.

Kiemelt darab lehet egy acélvázas, fehér, párnázott üléssel ellátott szék, egy forgó bőrfotel vagy egy test alakú, műanyagból készült, fodros szék.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 2
  1. Szilvia Németh

    Mi az Ön véleménye arról, hogy 11 fehér szék van a szobában? Kinek lehetnek ezek a székek és miért éppen fehérek? Van-e valami különleges jelentőségük vagy csak véletlenül 11 fehér szék került oda? Kíváncsi vagyok a gondolataira ezzel kapcsolatban.

    Válasz
    1. Dávid

      Szerintem az 11 fehér szék lehet egy kreatív döntés, amely a szoba stílusához vagy hangulatához kapcsolódik. Lehet, hogy az székek tulajdonosa kifejezetten szereti a fehér színt, vagy egyszerűen csak megtetszett neki ez a megoldás. A fehér színek tisztaságot, minimalizmust vagy éppen eleganciát sugallhatnak, lehet, hogy ezeket az érzéseket szerette volna kifejezni az enteriőr kialakítója. Lehet, hogy van valamilyen különleges jelentőségük, de lehet, hogy csak véletlenül kerültek oda. Mindenképp érdekes megfigyelés, és a szoba hangulatától és a tulajdonos ízlésétől is függ, hogy milyen hatást váltanak ki az emberekből.

      Válasz
Megjegyzések hozzáadása