...

12 üveg tálalóasztal

Akár a nappaliban szeretné felszolgálni a kávét, akár az ágyban a reggelit, a tálalóasztalok jelentik a megoldást. Fotózásunk bemutatja ezeknek a kétségkívül hasznos és elegáns bútoroknak a sokféleségét.

Ízlésesen tálalva

Néha tényleg a konyhán kívül szeretne enni, pl. a számítógépes asztalnál ülve. El kell ismernie, hogy nem túl kényelmes vagy esztétikus az ételek tányérokon vagy tálcákon történő szállítása. A tálalóasztalok tökéletesek erre a funkcióra Könnyű modulok, görgőkkel felszerelve a könnyű mozgatáshoz. A tálalóasztalaink általában két vagy három "emelettel" rendelkeznek. Nem hagyományos kapacitásuknak köszönhetően egyszerre több embernek is felszolgálhatnak frissítőket. A felszolgálóasztalok mobil kávézóként vagy minibárként praktikusak, mivel rövid idő alatt és pillanatok alatt mindent biztosítanak a nappaliban vagy a házimoziban a dohányzóasztal körül összegyűlt vendégek számára.

Funkcionalitásuk mellett az üveg tálalóasztalokat dekoratív értékük miatt is nagyra értékelik. Kiválóan néznek ki, ezért könnyen tényleges bútorokká alakíthatók. Látszólagos törékenységük ellenére az üveg tálalóasztalok jelentős mechanikai behatásoknak is ellenállnak. Az "emeletekkel" kapcsolatos dolog a tálalóasztalok edzett üvegből készülnek.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 2
  1. Bálint

    Elnézést, de nem értem pontosan, hogy pontosan mire vagy kíváncsi. Kérlek, adj több információt vagy pontosítást a kérdéseddel kapcsolatban, hogy segíthessek.

    Válasz
  2. Gellért Kish

    Hol lehet vásárolni 12 üveg tálalóasztalt?

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása