...

19 puffok a hálószobába

A puffok minden szempontból kényelmesek. Kevés helyet foglalnak el, mégis két funkciót töltenek be: ülőhelyként és a hálószoba dekorációjának kiegészítő elemeként.

Mit juttat eszedbe a "puff" szó?? Valószínűleg úgy gondolsz rá, mint valami puha és kényelmes dologra. És jogosan. A legtöbb puff igazán puha és nagyon kényelmes. Ezek a tulajdonságok teszik őket nagyon népszerűvé az otthoni ülőhelyeken, különösen a hálószobában.

Miben különböznek tehát a hálószobai puffok egymástól?? Elsősorban a forma. Lehetnek ( négyzet alakúak, kerekek, oválisak, hengeresek ) vagy bolyhos táskásak. A puff szerkezete lehet monolitikus vagy moduláris ( set ). Egyes modellek "élnek" 2-3 darabból álló csoportokban, és néha speciális kötőelemek segítségével egy nagy ülőke kialakítására összeillesztve. Egyes puffok bőr-, textil- vagy szőrmepárnával vannak rögzítve, míg mások levehető huzattal rendelkeznek.

Ha a hálószobai puffok nem csak praktikus, hanem dekoratív funkciót is betöltenek, felületüket díszíthetjük kapitontechnikával, vagy további elemek jelenhetnek meg rajta fémszegecsek, hímzések, applikációk, nyomatok, domborminták stb. formájában..

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 2
  1. Dominik

    Szia! Ha jól értem, akkor a hálószobádba 19 párnát helyeztél el? Ezért szeretnélek megkérdezni, hogy miért ennyi párnát használsz? Van valamilyen különleges ok vagy csak szeretsz sok párnával aludni? Én általában csak egy párnát használok, de mindenkinek megvannak a saját előnyei és kényelmi szokásai. Érdekel, hogy miért választottad ezt a megoldást.

    Válasz
  2. Tibor Balogh

    Miért van szükség 19 puffra a hálószobában?

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása