...

25 sarokegység

Az ergonomikus sarokszekrény tökéletes bármilyen méretű konyhába. Előnye a lineáris egységgel szemben a kapacitás és a konyha minden területének maximális kihasználása.

L-alakú ergonómia

Ha lépést tart a korral, és eredeti belsőépítészeti megoldást keres otthonába, akkor ne keressen tovább, mint egy sarokszekrényt. Bár szerkezetileg összetettek és masszívabbak, mint a lineáris egységek, kifejezőek, funkcionálisak és tágasak. A szerkesztőségi válogatásunkban szereplő fotók a sarokkonyhák stilisztikai választékát mutatják be. A fotóra kattintva és a leírás elolvasásával megismerheti a tetsző modell gyakorlati jellemzőit.

A sarokkonyhát gondos ergonómiával tervezték a helyiség minden területét teljes mértékben kihasználják. A korábban megközelíthetetlen sarokban most egy mosogató és egy sarokszekrény kapott helyet. A munkafelület is jelentősen megnő a sarokelemek nagyobb kiterjedése miatt. A szekrények, asztalok, fiókok és kihúzható fiókok bőséges tárolóhelyet biztosítanak az eszközök, készülékek és egyéb konyhai eszközök számára.

A sarokkonyha kialakítása messze nem hétköznapi. A sarokszekrény masszívnak tűnik, és tekintélyt kölcsönöz a konyhának. Az itt látható fotók a sarokszekrények stílusbeli sokszínűségét mutatják. Így akár modern, klasszikus vagy más stílusú bútorokat választ, tematikus sarokkonyhát hozhat létre. És azt javasoljuk, hogy ne hagyja figyelmen kívül a konyhabútor elkészítéséhez használt anyagot sem. Az itt látható fotókon forgácslap, MDF és tömörfa egységek láthatók különböző kivitelben.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Attila Varga

    Mi pontosan az a 25 sarokegység, amiről itt szó van? Milyen jelentőséggel bír? Érdekelne, hogy mire utal ez a kifejezés és hogy hogyan használják vagy alkalmazzák. Nagyon kíváncsi vagyok a válaszra!

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása