...

26 fából készült dohányzóasztalok

Guggolt vagy magas, kerek, ovális vagy téglalap alakú, polcokkal, szekciókkal, fiókokkal és fiókokkal, szigorú arányú és szokatlan kialakítású modellekkel vagy anélkül – a választék ma már nagyon nagy.

Mind annyira különböző

Fából készült dohányzóasztalok nem csak egy klasszikus stílusú modell. A fából készült dohányzóasztal nézhet ki, mint egy szokatlan pad vagy egy funkcionális modul a konzolok és magazinok tárolására szolgáló részleggel. Úgy nézhet ki, mint egy nagy, vékonyabb törzsekből álló, tekercs alakú tuskó, és még a kőkorszakból származó vágott teteje is lehet.

Ha a díszes asztalok nem tetszenek Önnek, válasszon hagyományos modellt ovális vagy téglalap alakú asztallappal, lábazattal, talapzattal vagy négy lábbal. Azok, akik szeretik a legtöbbet kihozni minden bútordarabból, szintén megtalálják a maguk választási lehetőségét- A fából készült dohányzóasztalok fiókokkal, kihúzható polcokkal, görgőkkel, csuklós felsőkkel, alatta tárolóedényekkel vannak felszerelve. Használható telefontartóként vagy virágvázaként is. Alkalmasak éjjeliszekrénynek, éjjeliszekrénynek, dohányzóasztalnak stb.

A fából készült dohányzóasztalok ma tölgyből, platánból, cseresznyéből, dióból, makasszárból, mangófából, mahagóniból készülnek. Lakk, különböző árnyalatú fafurnér és néhány modell természetes méhviasszal van bevonva. A fából készült asztala lehet ( arany, ezüst vagy tiszta ) vagy fém ( patinázott sárgaréz, polírozott nikkel ) vagy, ha klasszikus kárpitozott modellt választ, aranyfóliás és faragott kivitelben.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Zsolt Tóth

    Hol lehet ezeket a 26 fából készült dohányzóasztalokat beszerezni? Van rá lehetőségük azonnali vásárlás vagy rendelés formájában? És ha igen, milyen áron érhetőek el? Nagyon érdekelne, mert szépeket képzeltem el a lakásba!

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása