...

26 szekrény

A szekrénynek tágasnak és funkcionálisnak kell lennie. Ergonómikus és esztétikus is. A fotósorozatban szereplő szekrényeink a fenti jellemzők mindegyikével rendelkeznek.

Ruhákhoz, öltönyökhöz vagy fehérneműkhöz

A szekrényt ruhák tárolására tervezték. Tehát amikor kiválasztja ezt a bútormodult, elsősorban a szekrény méretére összpontosítson. Végezzen auditot: hány hétvégi ruhája és öltönye van, mennyi cipője, kötött ruhája, fehérneműje és egyéb darabja van? Egy ilyen tanulmány segít eldönteni a szekrény méretét. Azt is kiválaszthatja, hogy mit szeretne: polcok, fiókok, kihúzható fiókok, kosarak….

A szekrényméretek fontosak a tipikus orosz lakások esetében. Egy kis helyiségben a legjobb, ha magas és keskeny, teljes falú szekrényt vásárol. Gyerekszobákba egy kompakt kétszárnyú szekrény is elegendő lehet. Vannak olyan nagyméretű tárolórendszerek, amelyek valóban hatalmas mennyiségű tárgyat képesek tárolni. De szükségük van térre és helyre, ahová elhelyezhetik őket. A ruhásszekrények teljes egységként, modulárisan vagy a szekrénybe építve kaphatók. Néhány ( a klasszikus ) csuklós ajtók, de vannak toló-, összecsukható vagy akár forgóajtók is.

A szekrények stílusa és esztétikája a frontok kialakításától függ. És gyakran lehetőség van arra is, hogy a szekrény dekorációját maga válassza ki Nagyméretű, vésett tükör, kézzel faragott, szatén vagy színezett üveg, matt vagy fényes lakkozás, beépített vagy öntöttvas szerelvények. Egyes gyártók szekrénymodellt kínálnak kibővített funkcionalitással: könyvespolcokkal, megvilágítással és TV-résszel.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Gyula Kovács

    Elnézést, de szeretném megkérdezni, hogy pontosan mit jelent a „26 szekrény” kifejezés? Van valami kapcsolódása a cikk témájához vagy egy speciális jelentéssel bír? Kíváncsi vagyok, hogy miért van említve és milyen információra utal. Köszönöm!

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása