...

8 hazai fali szekrények a nappaliban

Nehéz elképzelni a nappali enteriőröket fal nélkül – tágas és funkcionális tárolórendszer. Milyen modelleket kínálnak az orosz gyártók?

Moduláris szerkezetek

Modern nappali falak elegáns és funkcionális kialakításúak, amelyek helyet takarítanak meg, mégis elég tágasak ahhoz, hogy nagy mennyiségű tárgyat tároljanak.

A nappali falak fő előnye, hogy moduláris rendszerűek. Más szóval, olyan elemekből áll, amelyek szükség esetén helyettesíthetik vagy kiegészíthetik egymást. Polcok és szekrények, vitrinek és TV-állványok, függő- és padlószekrények, nyitott és zárt szekrények, fiókok és polcok, zsanéros és tolóajtók, üres és üvegezett frontok, formázott vagy minimalista hardverek.. Az ügyfél maga dönti el, hogy milyen modulokból készüljön a fala és hogyan legyen díszítve. Nappali falak a képen látható válogatásunkban- a hazai vállalatok termékei.

Amikor egy fal megrendelésre készül, a gyártók figyelembe veszik a helyiség méretét, ahol a moduláris rendszer található, és bármilyen konfigurációjú kialakítást összeállíthatnak lineáris vagy szögletes. A falak forgácslapból és MDF-ből készülnek, lakkozással vagy fával, különböző színekkel festve, sötét és világos árnyalatokkal színezve, bőrrel vagy szövetekkel díszítve, az ügyfél kérésére megvilágítással kiegészítve.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 2
  1. Tamás

    Mennyire elterjedtek az otthonokban a fali szekrények a nappaliban? Többnyire egyediek vagy inkább már felújított lakásokban lehet találkozni velük?

    Válasz
  2. Márton Takács

    Van valamilyen stílus vagy trend, hogy miért 8 hazai fali szekrény van a nappaliban? Túl soknak tűnik, vagy van valami okuk ennek a tervezésnek? Talán sok tároló helyre van szükségük vagy csak egyszerűen több benyújtásra van szükség a szoba mérete miatt? Kíváncsi vagyok, miért döntött erre a tervező.

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása