...

13 divatos zuhanyzó bútorok az előszobába

Ha nincs sok hely az előszobában, egy fali szekrény, egy kompakt komód és egy stílusos tükör a legjobb alternatívája a terjedelmes szekrényeknek és a beépített tárolóknak.

Európai stílus

Egy folyosó az oroszoknak Elsősorban a családi ruhatár tárolására szolgálnak. A szekrényekkel és egyéb terjedelmes bútorokkal felszerelt előszobát raktárrá alakítjuk, ahol a stílusról és a szépségről szó sem lehet. Ha az otthonod előszobája túl szűkös, szerezz be egy mini szerelőkészletet: nem fér bele minden holmid. De mindig felakaszthatod a kabátodat a tükör elé, köthetsz egy sálat, egy esernyőt a kabáttartóba, a cipődet egy cipősdobozba teheted… A kompakt bútorszettek nemcsak kis folyosókra, hanem tágas folyosókra is alkalmasak, ha nem tekintjük őket a lakás lakóinak teljes ruhatárának tárolására.

A konyhasarok nyugatról érkezett az orosz lakberendezésbe: az európaiak az előszobát "állomáshelynek" tekintik a bejárati ajtó és a ház között, ahol ledobhatja a felsőruházatát és a cipőjét. A kis folyosók rendeltetésüknek megfelelően csak a szükséges, kompakt bútorokkal vannak felszerelve Nincs többé terjedelmes szekrény. Fali szekrény, amely felsőruházatnak való kampókkal, kalaptartóval és esernyőtartóval, puffal vagy paddal, tükörrel, cipősszekrénnyel, karcsú szekrénnyel vagy függő komóddal van felszerelve Íme a mini készlet elemeinek alaplistája.

Hogy képet kapjon a kis előszobák különböző stílusairól, nézze végig az eddig összeállított fotóinkat. Üveg és lakkozott frontok, esetleg tölgy vagy bükk furnér és kovácsoltvas szerelvények.. Kattintson a fotóra, és tanulmányozza a kedvenc készletét.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 2
  1. Ákos Sági

    Elnézést, de nem értem a kérdést. Az előszoba olyan helyiség, ahol általában nem szoktak zuhanyzó bútorokat elhelyezni. Kérem, pontosítson, hogy mire kíváncsi a zuhanyzó bútorokkal kapcsolatban.

    Válasz
    1. Péter

      Elnézést, de nem értem a kérdést. Az előszoba olyan helyiség, ahol általában nem szoktak zuhanyzó bútorokat elhelyezni. Kérem, pontosítson, hogy mire kíváncsi a zuhanyzó bútorokkal kapcsolatban.

      Válasz
Megjegyzések hozzáadása