...

13 dohányzási kiegészítők

Szobrászati hamutartók és stílusos szivaros dobozok – a modern dohányzó kiegészítők képesek dekorációként szolgálni. Használatuk is praktikus.

Az Egészségügyi Minisztérium figyelmeztet

A dohányosok számára a közönséges hamutartó alapvető szükséglet. Otthoni vagy irodai íróasztalának kötelező darabja. Tehát válasszon kiegészítőket a dohányzáshoz – hamutartókat, hamutartókkal ellátott tárolókat, szivaros dobozokat, vagyis olyan dolgokat, amelyek nélkül nehéz elképzelni a dohányosok életét.

Prózai célja ellenére egy hamutartó nagyon különlegesnek tűnhet. Pontosan ilyen feltűnő és eredeti modellek a dohányzáshoz szükséges kiegészítőkből, amelyeket a szerkesztőségi válogatásunk fotóján gyűjtöttünk össze: kézzel készített kristály hamutartó, kerámia vagy króm hamutartó bőrrel díszítve, fém spirállal felszerelve ( cigarettatartó ) egy padló urnát hamutartóval, amely vázaként is használható. A hamutartó, valamint a gemkapocs-tartó, a mobiltelefon-tartó, a papírtálca és az élező mind az irodai tartozékkészlet részét képezik. Válassza ki a terméket, amit használni szeretne, és díszítse nemcsak az íróasztalát, hanem a belső teret is.

És ha azt tervezi, hogy leszokik a dohányzásról, vásároljon egy voodoo baba-szerű hamutartót egy szívvel, amelyet minden cigarettacsikket el kell oltania. Nagyszerű motiváció a dohányzásról való leszokáshoz. Ha stílusos szivaros kiegészítőket keres, fotóválasztékunkban egy tömör és természetes kőből kézzel készített doboz is szerepel. Nagyszerű ajándék lehet magadnak vagy egy főnöknek, aki szereti a kubai szivarokat.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Ildikó Farkas

    Kedves olvasó! Olvastam a szöveget a 13 dohányzási kiegészítőkről, és felmerül bennem egy kérdés. Melyik dohánydarálót ajánlanád a kezdőknek? Sok visszajelzést olvastam különböző típusokról, de nehéz döntést hozni. Köszönöm előre is a segítségedet!

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása