...

14 gyermekszőnyeg

"Anya, egy varázsszőnyeg szállt le a gyerekszobánkban.". Jelentés a helyszínről. Mit tudnak még kínálni a tervezők??

Gyermek szőnyegek érdekes mintával- rajzfilmfigurákkal, állatokkal, madarakkal, mesetémával vagy nyugodt díszítéssel Nélkülözhetetlen a gyerekszoba dekorálásakor vagy egy másik helyiségben egy gyermeksarok kialakításakor. Szőnyegszettjeink minden egyes képe azt mutatja, hogy a gyerekek számára, akik szeretnek a padlón játszani, milyen vonzó hely válhat ilyen "játszótérré". A tervezők kísérleteznek a formával, a textúrával és a díszítéssel, gyapjúból, szőrméből, textilből, pamutból és más környezetbarát anyagokból készült szőnyegekkel. Egy biztos módszer, hogy feldobja a hangulatot.. A legjobb, amit tehetsz, ha új szőnyeget teszel a gyerekszobába, beteszed a kedvenc rajzfilmedet, és megnézed a kicsivel együtt – mindezt nosztalgiázás közben. Ez nem egy repülő szőnyeg??

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. József Fodor

    Mi a pontos kérdés a 14 gyermekszőnyeggel kapcsolatban? Kíváncsi vagyok, hogy ezek a szőnyegek megegyeznek-e egymással vagy különbözőek? Különféle minták, színek vagy méretek vannak-e rajtuk? Illetve hol lehet ilyen szőnyegeket vásárolni? Érdekelne továbbá, hogy mi a célja ennek a sok gyermekszőnyegnek? Tanulásra, játékra vagy dekorációra használják őket? Előre is köszönöm a választ!

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása