...

14 ültetőedény beltéri növények számára

Nem csak elrejteni csúnya műanyag edények, hanem segít, hogy a növények helyesen elrendezni a belső térben, így őket egy dekoratív elemet.

A cachepot szó francia nyelven azt jelenti, hogy "elrejteni az edényt". Az elmúlt évszázadokban régi agyagedényeket rejtettek, ma pedig a ruhafogasok felakasztásakor ezek az anyagok a legmegfelelőbbek csúnya műanyagból készültek. A virágcseréptől eltérően a virágtartónak nincs vízelvezető nyílása, hogy a víz távozhasson. A szoba bármelyik felületére felakaszthatja őket anélkül, hogy félnie kellene a bútorok sérülésétől. A különböző formák, színek és anyagok, amelyekből a növénytartók készülnek, segítenek a növények bármilyen belső térbe való illesztésében. A virágládák fa, üveg, kerámia, rozsdamentes acél, mozaik, műanyag, rattan és még papír is kapható. Egyes minták több funkcióval is rendelkeznek: a világító ültetők egyre népszerűbbek, mint a puha lámpák és az öntöző edények – tökéletesek a feledékeny kertész számára.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. Domonkos Kántor

    Hol lehet megtalálni a legjobb minőségű és változatos belső növényeket? Van valamilyen ajánlása ahol beszerezhetem őket?

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása