...

2016 ARCHIWOOD verseny véget ért

ARCHIWOOD 2016 győztesek bejelentése.

Az ARCHIWOOD-2016 díj nyerteseit május 22-én hirdették ki, akiket egy szakmai zsűri és a hivatalos honlapon tartott közönségszavazás alapján választottak ki. A "Mester" étteremben A győztesek díjátadó ünnepségét a Művészek Központi Házában tartották.

A városi környezettervezésre vonatkozó jelölés a zsűri a "Shadow Theatre" győztest választotta Anton Jakovlev és csapata. A Ruinu projekt lett az első a közönségszavazáson, bemutatták a "Revolution" fesztiválon 2015 nyarán a szentpétervári Tavricheskiy Sadban. Ezt a finom, nosztalgikus, egy parki pavilon romjaira emlékeztető tárgyat egy 11 moszkvai és szentpétervári lányból álló csapat tervezte.

A "Művészeti tárgy" kategóriában nyertes egyéb szokatlan tárgyak: "Fészkek" a "Archstoyaniye" című gyermekkönyvből a Konakovo River Clubban győzött a közvéleményben, és Nyizsnyij Novgorodban a Hammocks ( "O`City" fesztivál )- a zsűri szerint.

Az orosz pavilon, amely az országot képviselte a milánói EXPO 2015 ( Sergey Tchoban és SPEECH ) nyert a "Fa a dekorációban" kategóriában a zsűri szerint, a közönség pedig a Konakovo River Club másik tárgyára szavazott – az Aston lakótömb, a Petr Kostelov és Alexey Rosenberg duó által tervezett térbeli tetris.

Alex Rosenberg is nyert a "Belsőépítészet" kategóriában a Z-flat, így a legdíszesebbé válik Az ARCHIWOOD ötszörös győztese! Ebben a kategóriában Dmitri Baryudin és Igor Aparin ( Kontora )- nyerte a legjobb munkát a Gulag múzeum kiállításával.

A "Középület" kategóriában ( az emberek ) megnyerte a kerékpárkölcsönző ( by Alpbau ) a Meschersky parkban található MKAD közelében. A zsűri az Altika ökohotelre szavazott Gorny Altajban ( szerzők: Alekszej Szmirnov és Konsztantyin Sztefantsov ).

A rönkház Rustam Kerimov, aki megnyerte a szakemberek és a nem szakemberek szimpátiáját egyaránt ( a "Kis tárgy" kategóriában ). De a győzelem a jelölés "Tárgytervezés" A zsűri () és Anna Feoktistova a Tumbler lámpával, volt az a két lány, akiknek sikerült ( az emberek választása ).

A "Restaurálás" kategóriában ( nyilvános választás ) nyerte a Kenozersky Nemzeti Parkban található Porzhensky Pogost regenerálására irányuló projektet. A zsűri a brjancsinovi birtok múzeumában található kocsiszín felújítása mellett döntött Vologda régió (vállalat Elektra.

Végül a díj fő kategóriája – «Vidéki ház" – volt a legerősebb is. Ebben a svéd Dachas vitte el a díjat a közönség szerint ( aka ökológiai település "Day Gilbert" Samara ) és a zsűri választotta a ) t vendégház Alexandr Ryabski és Ksenia Kharitonova.

A díj szakértői tanácsa által áprilisban kiválasztott összesen 38 alkotás volt versenyben a győzelemért. Mindegyikük hamarosan bemutatásra kerül a "Peripeter" pavilonban a Művészek Központi Háza bejáratánál.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok