...

14 transzformátor dohányzóasztalok

Egy mindenkiért: egy könnyű és mobil dohányzóasztal, amely több bútordarabot is helyettesíthet, így helyet takarít meg, és bármilyen enteriőrbe beilleszthető.

Klasszikus formák és ismerős anyagok a hagyományos asztaloknál maradnak A dohányzóasztal-transzformátornak egyszerűen világosnak és bonyolult körvonalakkal kell rendelkeznie. Apró térfogatában polcok, fülkék, fiókok és puffok rejtőznek. Ez a modern életmód megtestesítője: könnyű, mobil és készen áll arra, hogy egy pillanat alatt új funkciókat tanuljon meg. De galériánkban találhat egy összecsukható dohányzóasztalt, amely bármilyen belső térbe illeszkedik, beleértve a klasszikus beállításokat is. Mert a rétegelt lemez, a fém és az akril mellett a gyártók finom textíliákat, öregített természetes bőrt és nemesfát is használnak.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 3
  1. Péter

    Elnézést, de nem értem pontosan, hogy mire vonatkozik a kérdés. Milyen információt szeretne tudni arról, hogy 14 transzformátor dohányzóasztalról van-e szó? Kérem, pontosítsa a kérdést, hogy segíthessen Önnek.

    Válasz
  2. Csongor

    A kérdésem az lenne, hogy a 14 transzformátor dohányzóasztal valamilyen speciális funkcióval rendelkezik, vagy egyszerűen csak díszítőelemként van jelen a terméken?

    Válasz
  3. Ildikó Kovács

    Van-e lehetőség a transzformátor dohányzóasztalok esetében színválasztékra?

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása