...

13 klasszikus dohányzóasztalok

Számos gyártó kínál klasszikus dohányzóasztalt a kárpitozott bútorok kiegészítésére. De vásárolhat egy asztalt önmagában is – íme néhány példa erre.

A dohányzóasztalokat szinte minden bútorgyártó gyártja. De milyen modell illeszkedik a belső térbe? Válasszon egy klasszikus asztalt a 11 lehetőség közül ebben a szerkesztőségi fotózásban.

A klasszikus egy merészebb stílusban

Fókusz – formába. Egy klasszikus dohányzóasztal Nem feltétlenül olyan modell, amely sokkol a berendezésével. A luxus gyakran a tiszta vonalakból, a természetes anyagok kombinációjából, a matt fényű asztallapból és a természetes anyagok kombinációjából ered. Megvan a megfelelő modell az Ön számára.. Olasz dohányzóasztalok a legtisztább klasszikus stílusban.

Oroszországban szinte minden európai márka klasszikus dohányzóasztalai megvásárolhatók. Ha a kedvenc modellje nincs raktáron, megrendelheti a katalógusból.

Fellengzős klasszikusok

A kompozíció központja. A dohányzóasztal a nappali fénypontjává válhat, a szemek vonzási pontja Elég, ha egy fülbemászó, emlékezetes modellt választunk. A díszítési lehetőségek végtelenek: strasszkövek, aranyozás, betétek stb. Nézd meg!

A finom dohányzóasztalok gyakran az úgynevezett palotai vagy barokk stílusban készülnek. Ezek a modellek népszerűek hazánkban.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 1
  1. József Rákóczi

    Elnézést, de nem értem pontosan a kérdést. Szeretnék több információt kapni a 13 klasszikus dohányzóasztalról. Milyen típusú asztalokról van szó? Mik azok jellemzői? Kaphatók-e különböző stílusokban? Milyen áron lehet beszerezni őket? Kérlek, részletezd a kérdésed, hogy tudjak pontosabb választ adni.

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása