...

17 szokatlan lábak egy asztalhoz

Egy talapzat könnyen válhat az asztal dekoratív domináns elemévé. Fotózásunk megmutatja, hogyan lehet az asztalt valódi művészeti tárggyá alakítani.

Ha két egyforma asztalt különböző stílusú és kialakítású lábtáblával látnak el, akkor elveszítik a hasonlóságot. Az egykor ikertáblák egyedi és egyedi megjelenésűek lesznek. Ez az asztallábak nagy titka. A tervezők tisztában vannak ezzel, ezért sokat kísérleteznek vele. Egyébként ma már az asztallábak önálló tartozékká váltak a bútoriparban, mind funkcionális, mind dekoratív kiegészítőként. Az asztallaptól külön is megvásárolhatja őket, és ha szeretné, kicserélheti őket újakra.

A hagyományos és legelterjedtebb alátámasztási forma a fa asztalláb: faragott, fogazott, hengeres, karmos vagy középen elhelyezett. Stabil és szép fa Az anyag már évszázadok óta létezik, de a gyártási technikákat folyamatosan fejlesztik. A fa asztallábak ezért a legfantasztikusabb formákat is felvehetik. Például, amikor a fát gőzzel hajlítják meg.

A tervezési fantázia teljes körű kiaknázását azonban nem korlátozhatja az asztallap hagyományos anyaga. A lábak alumínium, acél, travertin, carrarai márvány, muránói üveg, stb. kivitelben kaphatók… Néhány asztal jól néz ki átlátszó polimetil-metakrilátból készült formázott talapzattal.

Értékelje a cikket
( Még nincs értékelés )
Terezia Agoston

Üdvözlet, az otthoni kényelem és kényelem rajongói! Én vagyok Terezia Agoston, és a háztartási gépek birodalmában folytatott expedícióm 41 gyümölcsöző éveket ölel fel. Ami kezdetben felkeltette az érdeklődésemet, olyan karrierré vált, amelynek célja a háztulajdonosok segítése a készülékválasztás labirintusában való eligazodásban.

Női magazin - divat, szépség, mindennapi élet és otthoni gondozás, pszichológia és kapcsolatok
Comments: 2
  1. Csongor

    Miért van 17 lába ennek az asztalnak? Egyáltalán miért van annyi lába? Ez egyedi vagy gyártási hiba lehet? És vajon ez befolyásolja az asztal stabilitását? Kíváncsi vagyok a válaszra.

    Válasz
  2. Flóra Szűcs

    Mi lehet az oka annak, hogy az asztalnak 17 szokatlan lába van? Talán valami szerencsétlen baleset történt vele, vagy esetleg szándékosan tervezték így? Nagyon kíváncsi vagyok a válaszra!

    Válasz
Megjegyzések hozzáadása